مردی در میشیگان برای دومین بار لاتاری 4 میلیون دلاری را برد!

در حالی که اکثر قریب به اتفاق مردم نمی‌توانند هزینه 20 دلاری برای لاتاری های خود را جبران کنند، مردی در میشیگان توانست برای دومین بار، 4 میلیون دلار در لاتاری برنده شود.

آقای مارک کلارک، اهل راکوود بعد از دومین پیروزی اش گفت:” هیچگاه به ذهنتان هم خطور نمی‌کند که بتوانید در لاتاری، برنده جایزه میلیونی شوید، چه برسد به اینکه دو بار برنده شوید! با کلمات نمی‌توانم حالی که تجربه می‌کنم را توصیف کنم.”

کلارک 50 ساله است و داستان خوش شانسی او به سه سال قبل برمی‌گردد. در آن زمان، او در شهر هادسن ایالت میشیگان، برای پمپ بنزین ها، بنزین تامین می‌کرد. او یک بلیت لاتاری آنی خرید و بارکد آن را خراشید. پس از خراشیدن، در کنار بارکد نوشته شده بود که به مسئول فروش لاتاری مراجعه کنید.

او پس از بردن جایزه اول گفته بود:” همینطور که در حال صحبت با مسئول فروش بودیم، او باقی بارکد را خراشید و شوکه شد. به من نگاه کرد و گفت: مارک تو 4 میلیون دلار بردی!”
او با تریلی اش به سمت خانه پدر و مادرش رفت، خبر را با آنها درمیان گذاشت و خیلی سریع بازنشته شد.

پس از سه سال، او بار دیگر یک بلیت لاتاری آنی خرید و بار دیگر 4 میلیون دلار برد. او در این رابطه گفت:” بارکد بلیت را با سکه ای که پدرم 10 سال قبل به من داده بود خراشیدم. یک سال پیش او را به خاطر بیماری از دست دادیم و این موضوع که شاید سکه ای که به من داده سکه شانس بوده، ذهنم را درگیر کرده است.”

آقای کلارک قصد دارد به زندگی ساکت گذشته خود برگردد. او در دوران بازنشستگی، ماهیگیری می‌کند. کلارک ادامه داد:” من و پدرم همیشه با هم ماهیگیری می‌کردیم و خاطرات خیلی خوبی داریم بنابراین این خاطرات به من کمک می‌کند که به ماهیگیری ادامه دهم و از زندگی کنار پسر و خانواده ام لذت ببرم.”

Check Also

آموزش بازی تالیسمان

  آموزش بازی تالیسمان : تالیسمان یا بازی طلسم یک بازی از مجموعه بازی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.